Ana Sayfa | Hakkımızda | Paslanmaz Çelik | Ürünlerimiz | Sipariş Formu | İletişim

 
 
 

 
         
             

       
 

Hakkımızda

 
  1995 yılında kurulan şirketimiz gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda Türkiye?nin çelik ürünleri konusunda önemli ithalatçılarından biri haline gelmiştir. Uzun yıllardır sektöründe faaliyetlerini ......  
     
       
   

TCBM DÖVİZ KURLARI

 
 
 
  Kaya Çelik Ltd. Şti.

1995 yılında kurulan şirketimiz gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda Türkiye?nin çelik ürünleri konusunda önemli ithalatçılarından biri haline gelmiştir. Uzun yıllardır sektöründe faaliyetlerini sürdüren firmamız tecrübesi, hizmet kalitesi ve uygun fiyatlarıyla değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma, geliştirme, kalite standartlarına uyarak sektöründe seçkin bir isme sahip olmuştur. Ağırlıklı olarak  304 ? 430 ve 316 kalite 0,40 ile 12 mm arası Standart sac ve rulolardan oluşan bir stok hacmine sahiptir. Firmamız bünyesinde standart ebatlarda boru  profil stoklarımızda bulunmaktadır.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel ebatlarda kesilmiş ya da taşlanmış ürünler temin edilmektedir. Firmamız bütün faaliyetlerini profesyonelce yapıp; hizmet esnasında ve sonrasında sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde tüm enerjisi ile çalışmaktadır.


 

 
 
 
 
Kaya Çelik İnşaat ve Pazarlama San.Tic.Ltd.Şti.Osmangazi Mh. Gazi Cd. No:13/3 Kıraç-Esenyurt / İSTANBUL TÜRKİYE
Tel: +90 212 679 24 70 (Pbx) Fax: +90 212 679 34 05  info@kayacelik.com
 
Tüm Hakları Saklıdır. © 2010 Kaya Çelik İnşaat ve Pazarlama San. Tic. Ltd. Şti.  | Tasarım ve Uygulama : DadisWebTasarım